• DOLAR
  8,0251
 • EURO
  9,5438
 • ALTIN
  465,46
 • BIST
  10,7272
Düğün Davetiyesi

Düğün Davetiyesi

“ Bir davetiye nasıl olmalıdır? “ diye düşünüldüğün de insanlar genellikle sade ve şık bir görüntüyü tercih ederler. Hâlbuki davetiyelerin görüntüsü aşkınızı da seçmiş olduğunuz mekânın güzelliği ve şıklığını da temsil edeceği için zarafetli de görünmelidir. Bu yüzden çiftlerin tercih edeceği davetiyelerin modern ve şıklığı da önemli bir konudur. Eğer ki siz; kır düğünü yapacak ve aşkınızı temsil edecekseniz seçeceğiniz davetiyenin teması ve tercih edeceğiniz davetiye sözünüz aşkınızı öyle bir anlatmalıdır ki insanları mesh etmelidir.

Davetiye Teması

Seçecek olduğunuz davetiyenin görüntüsü hem mekânın hem de aşkınızın küçük bir görüntüsünü taşıyabilir bir kâğıt parçasıdır. İnsan genellikle “ sadece davetiye “ gibi düşünebilir durumu lakin durum bundan biraz daha farklıdır. Güzel ve şık bir düğün yapacaksanız seçecek olduğunuz davetiye modeli ‘nin modern bir görüntüsü olmalıdır. Veyahut aşkınızı temsil etsin istiyorsanız davetiye modelinin aşkınızı temsil edebilecek bir fotoğraf basımıyla da yapabilirsiniz. Tabi birde davetiyenin üzerinde ki güzel ve özlü sözlerin önemi çok fazladır ki bu seçecek olduğunuz güzel ve özlü sözün davetiyenizin temasına şık bir etkisi vardır.

Güzel bir salon, kulağa tınısı hoş gelen müzikler, büyüleyici bir organizasyon, sade ama şık ayrıca göz kamaştırıcı görüntüsüyle bir gelinlik, gelinliğe uyumlu bir smokin, sevdiklerinizle birlikte geçirebileceğiniz yemekli bir düğün ise tercih edeceğiniz davetiyenin teması da bir o kadar düğün formatında olmalı ayrıca seçeceğiniz davetiye sözünüz de aşkınızın parıltısını yansıtmalıdır.

Kır düğünü yapacaksanız bu sefer dikkat etmeniz gereken davetiyenin görüntüsü sade ama şık olmalıdır. Davetiyeye yazacağınız özlü söz ise düğün bittikten sonra bile konuşulacak türden bir söz belki de şiir olmalıdır. Davetiyenin güzelliği; içerisine yazdığınız özlü söz veya şiir bir de davetiye modeli ile alakalı bir durumdur. Siz kır düğünü yaptığınız takdirde doğanın güzelliği kadar şık ve sade bir görünüm ve doğanın insanda yarattığı huzur kadar aşk dolu bir şiir düğününüzün sizden sonra bile konuşulmasına olanak sağlayacaktır. Davetiye fiyatları günümüz de çok pahalı oluşundan değmeyecek gibi görünse de düğününüzün şıklığını ve aşkınızı yansıtacak en önemli unsur olduğundan belki de en önemli şeyler arasında yer almaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
gokhan_demirbas19o7: Yayın?
2020-11-23 10:58:20
akademiafjetu17: Geçmiş olsun 🙏💜
2020-11-23 07:30:50
2020-11-23 07:24:50