Afjet AfyonsporFutbolHaberlerManşet

Afyon idmanyurdu Kadın Futbol Takımı Letonya ile hazırlık maçına çıkıyor!

Kadın Futbol Takımı iddialı

Letonya milli takımıyla Antalya’da  hazırlık maçı yapacak Fertillife Afyon idmanyurdu Kadın Futbol Takımı’nın teknik direktörü Fatih Çakmak “Biz hazırlıklarımızı yapmaya devam edeceğiz. Liglerin başlamasını bekliyoruz ” dedi.

Fertellife Afyon idmanyurdu kadın futbol takımı , 19 Mart Cuma günü  Letonya kadın milli takımı  ile yapacağı maçların hazırlıklarını Spor Kompleksi’nde sürdürüyor.

Teknik direktör Fatih Cakmak yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, koşu ve ısınma hareketlerinin ardından topla çalıştı. Yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda futbolcuların neşeli oldukları gözlemlendi Teknik adam Fatih Çakmak çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiklerini  ve artık liglerin başlaması gerektiğini  söyledi. Bu kapsamda hazırlıklarını yaptıklarını dile getiren Çakmak “Uzun süreden beri çalışmalar sürüyor. Liglerin başlamamış olması bizleri hayli üzüyor. Futbolcularımız liglerin başlamasını dört gözle bekliyor. Bu yüzden bizde hazırlık maçlarına yöneldik. Antalya ve Ankara’da iki önemli maç yaptık. Şimdi ise Letonya kadın milli takım ile Antalya ilinde bir hazırlık maçı yapacağız. Letonya’nın diger oynadığımız rakiplere  göre daha güçlü bir rakip .Burada oyuncularımızın performansını görmek çok önemli. İyi sonuçlar alacağımızı düşünüyoruz. Ona göre hazırlandık.”diye konuştu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu