izmir escort bayan

Afjet Afyonspor Haber | Afyon Spor Haberleri | Spor Haber
Afjet Afyonspor’da 11 futbolcu Federasyon’a başvurdu
Sosyal Medyada Paylaş
30 Mayıs 2019
Afyonsporluyuz

Afjet Afyonspor’da 11 futbolcu Federasyon’a başvurdu

Tff 1.Lig’den küme düşerek bu sezon 2.ligde yarışacak olan Afjet Afyonspor’da ödemelerini alamayan bazı futbolcular Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurduğu öğrenildi.

Maddi sıkıntı içindeki Mor-beyazlılarda 11 futbolcunun alacaklarının ödenmesi için federasyona müracaat ettiği öğrenilirken, yeni sezon yaklaşırken forma şansı bulamayan bazı futbolcularla da şimdiden yollar ayrılıyor. Başvuru sonrası kulüp, başvuruda bulunan futbolcuların ödemelerini 30 gün içinde gerçekleştirmesi gerekiyor.

Alınan bilgilere göre kamuoyunda belirtilen gibi büyük borçların olmadığı yaklaşık 2 Milyon bulunması taktirde bu işin olacağı öğrenildi . Alınan  bilgilere göre kulübün toplamda  yaklaşık 7 milyon TL borcu olduğu bunun da yaklaşık 2 milyonu futbolcu alacakları olduğu gelen bilgiler arasında yer aldı.

Spor otoriteleri “Bu tutar ödenmeyecek bir rakam değil. Son dönemde takıma olan destek çok azaldı. Maddi sorunların çözümü için her kesimin desteğine ihtiyacımız var. Birçok futbol kulübü borç batağında. Biz yine de iyi konumdayız. Federasyona başvuran futbolcuların ödemelerini de kısa sürede sağlanmalı” dediler. Alaattin Yeşilçay

Etiketler

Bir adet yorum var.

  1. Kardeşim afyon spora herkes yardim eder başlatın kampanyayı bakın görün nasıl para toplaniyo köy kasaba ilçe heryerden yardim yagar

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2013 - afyonsporluyuz.com Bir Kaya Medya kuruluşudur.